Telefon'dan Tabletten Bitcoin Ve Coin Madeciliği Nasıl Yapılır?

Telefon'dan Tabletten Bitcoin Ve Coin Madeciliği Nasıl Yapılır?

 


Günümüzde yatırımcılarını bir anda zengin eden ve bir anda zarar ettiren Bitcoin (BTC) ve benzeri coinlerin nasıl madenciliğini yaparız diye kısacık olsa bile düşünmüşsünüzdür. Peki telefondan veya tabletten nasıl Bitcoin (BTC) veya benzeri coinlerin madenciliği nasıl yapılır hadi onları anlatalım.

StormGain - Cloud Mining


StormGain borsa olmasına rağmen kendi içinde cloud mining bulunduran bir sistemdir 4 saatte bir madenciliği başlat diyerek sunucuyu aktif ediyoruz.


En yüksek seviye bu daha altlarda daha ucuz ve kendinize göre seçebiliceğiniz alternatifler var ilk olan tamamen ücretsizdir. Kaydolmak için Buraya tıklayarak kaydolma sayfasına gidebilirsiniz.

Enecuum - Cloud Mining


Telegram'daki borsa gruplarında gezen arkadaşlar eminimki Enecuum kripto parasını duymuştur Kucoin'de listelenen bu kripto para madencisi en az 25 ENQ'lik bir yatırım yapmanız gerekmektedir.

$ads={1}

Madencilik Nasıl Yapılır?

Şuanlık sadece Android telefonlar için madencilik hizmeti veren Enecuum ekibi belki yakında İOS içinde madencilik imkanı sağlar.

Öncelikle Buraya tıklayarak minerimizi indirelim. Üyeliğimiz var ise gizli kodumuzu girelim. yok ise hemen oluşturabilirsiniz. Oluşturduktan sonra 25 adet ENQ coin yatıralım ve madenciliğimize başlayalım.

CrytoTab Browser


Aslında bir tarayıcı olan CrytoTab Browser içindeki miner ile birlikte Bitcoin kazandıran bir sistemdir. Ödemelerini tam şekilde yapan ve üstelik Link Kısalt Para Kazanma makalesindeki gibi link kısalt kazan sistemi bulunduran bir sistemleride var daha ne isteyesin ki? 

$ads={2}

Madencilik Nasıl Yapılır?

Hem Android, İos ve Windows'a madencilik imkanı sunan CrytoTab Browser indirerek en hızlı şekilde madenciliğe başlayabilirsiniz.

Android için Buraya tıkla

İos için Buraya tıkla

Windows için Buraya tıkla