Tiktok'da Para Nasıl Kazanılır?

Tiktok'da Para Nasıl Kazanılır? Tiktok Para Nasıl Çekilir?

 

Tiktok eski adı ile Musicaly.ly olan program ile tüm dünyayı etkisine alınmış bir "Tiktok Akımı" ile efsanevi bir şekilde büyüyen Tiktok artık sosyal medya fenomen'lerinin 1 yayında veya 1 videoda 10 binleri aldıklarını konuşmaya başladı. Peki biz nasıl para kazanacağız?
 
Herkesin en çok bildiği "Canlı Yayın" özelliği ile birçok farklı fiyatları ve isimleri olan token diğer adı ile sanal paralar ile yayıncıları(Tiktoker'leri) destekleyerek onlara hediyeler yollamaktadır.

Tiktok'da Para Nasıl Kazanılır?

Canlı Yayın

Öncelikle Tiktok uygulamasını indirerek (Android, İos, Web tarayıcısı) ve kaydolarak ilk adımımızı paylaşıyoruz ve eğer kitlemiz önceden varsa ise paylaşarak takip etmelerini istiyoruz.
 
Ama eğer kitleniz yok ise hemen videolar çekerek kitle toplayınız. 1k (1000 adet) takipçiniz olduğunuzda canlı yayın özelliği açılacaktır.
 
Düzenli olarak yayın yaparsanız ciddi miktarlarda çok rahat kazanabilirsiniz. Ama en önemlisi sabır arkadaşlar.

Sponsor

Bir Tiktok videosunda veya herhangi bir canlı yayında sizinle anlaşmış olan şirketin Web Sitesi, Ürün, Dijital Hizmet vb. işlerinin reklamını yaparak belirli bir ücret kazanabilirsiniz eğer gerçekten çok ün ve sarf harcadı iseniz Tiktok platformuna dünyaca ünlü şirketlerle bile reklam çalışması yapabilirsiniz.

Trafiği Youtube'ye Yönlendirmek

Bildiğiniz üzere Youtube para kazandırma hizmeti ile yayıncılarına yüksek miktarlarda ücret ödemektedir bunun sayesinde Tiktok hesabınızda kanalınızın reklamını yapabilir ve Google AdSence üzerinden paranızı çekebilirsiniz.

Tiktok'da Nasıl Para Çekilir?

TikTok’tan Para Nasıl Çekilir? Uygulamanın videoları ve canlı yayınlar aracılığıyla gönderilen hediyelerden bakiyeyi geri çekmek için, "Cüzdan" bölümünde tanımlandığı gibi bir kredi veya banka kartınızın olması gerekir. Size gönderilen hediyelerin% 20'si komisyon olarak düşülecektir. Gerçek zamanlı hediyeler bölümünde "Para Çek" butonu bulunmaktadır. Bakiyeniz 1 USD olduğunda bu düğme aktif hale gelecektir. Tanımlanan banka hesabının e-posta adresine bağlı kodu girerek banka hesabı bilgilerini doğrulayın. Bakiye 20 USD olduğunda, tiktok parayı banka hesabınıza aktarır.

Kaynak: https://www.gursesgazetesi.com/